Demi Lovato Fan : Demi Lovato.PROGOO.US
∂ємι ℓσναтσ ѕιтємιzє нσѕgєℓ∂ιηιz
нємєη gιяιş уαρıηız νєуα üує ∂єğιℓѕєηιz üує σℓυηυz
ιуι єğℓєη¢єℓєя
∂ємι ℓσναтσ ѕιтємιzє нσѕgєℓ∂ιηιz
нємєη gιяιş уαρıηız νєуα üує ∂єğιℓѕєηιz üує σℓυηυz
ιуι єğℓєη¢єℓєя
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demi Lovato Fan Sitesi.Demi Lovato ile ilgili hersey

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gökhan Özen konserlere başlıyor

3 posters
YazarMesaj
piKoLata ~
Serbest Üye
Serbest Üye
piKoLata ~

Karma Puan : 215
Teşekür Sayısı : 0

Gökhan Özen konserlere başlıyor Empty
MesajKonu: Gökhan Özen konserlere başlıyor   Gökhan Özen konserlere başlıyor I_icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 5:13 pm

Gökhan Özen, Avrupa turnesi arasında Konya, İzmit, Gaziantep gibi Türkiye'nin çeşitli yerlerinde dolaşıp sevenleriyle buluşup bol bol konser verecek.

Yeni albüm çalışmaları için yaklaşık dört aydır yurt dışında İngiltere, Almanya, İspanya gibi ayrı ülkelerde çalışmalarını sürdüren Gökhan Özen, “2010’un ilk ayında raflarda yerini alacak yeni albümüm için aylardır Avrupa’daki stüdyolar evim oldu. Avrupa’nın birçok ülkesinde yeni müzisyenlerle çalışmak gerçekten heyecan verici bir tecrübe benim için. Sevenlerim de yeni şarkılarımı ve aranjelerimi dinlerken farkı fark edeceklerdir. Ama şimdi konser zamanı. Bu yaz ömrüm yollarda ve konserlerde geçecek ama çok mutluyum. Türkiye'nin çeşitli yerlerinde olup bana ulaşma imkanı olmayan sevenlerimle birlikte olacağım. Onlarla şarkılarım eşliğinde göz teması kuracağım" diyor.

Avrupa'da kış ayları boyunca sevenleriyle buluşup sık sık konser veren Gökhan Özen, bu yaz Türkiye'nin çeşitli yerlerinde şarkılarını seslendirecek. 30 Mayıs’ta Konya'da, 5 Haziran'da İzmit’te, 14 Haziran'da Gaziantep’te sevenleriyle buluşacak olan Gökhan Özen bu festivallerle de sevenleriyle olacak. Bu konserlerin kendisi için büyük önem taşıdığını söyleyen Gökhan Özen, "Şu anda organizasyon aşaması devam eden belirlenmemiş birçok konserim var. Onları da önümüzdeki günlerde paylaşacağım. Ben hala konserlere ilk günki heyecan ile çıkıyorum. On binlerce insanın hep bir ağızdan şarkılarımı söylediğini duymak bu heyecanı yıllardır diri tutuyor." diyerek duygularını dile getirdi. Gökhan Özen, bu konserlerde sevenlerine sürpriz yapıp yeni şarkılarından da arada okuyacağını söyledi.
demi_love
Demi Hayranı
Demi Hayranı
demi_love

Karma Puan : 619

MesajKonu: Geri: Gökhan Özen konserlere başlıyor   Gökhan Özen konserlere başlıyor I_icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 11:24 am

saol cnm p.için (:
demi-asLı
Demi Hayranı
Demi Hayranı
demi-asLı

Karma Puan : 522

MesajKonu: Geri: Gökhan Özen konserlere başlıyor   Gökhan Özen konserlere başlıyor I_icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 12:04 am

saol bebeim

Gökhan Özen konserlere başlıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gökhan Türkmen - Bilmezdim
» Gökhan Türkmen - Büyük İnsan